Warui romansu

30. října 2011 v 16:23 | Yokoo-chan |  ♥POVÍDKY♥
!! UPOZORNĚNÍ !!

>>> Tato povídka obsahuje Yaoi a shounen - ai , neboli vstah mezi dvěma muži .
>>> Je docela dlouhá :DD .
>>> Jsou tam náznaky sexu , jako např. v Junou Romantice .
>>> Omlouvám se za překlepy a chyby , kdyžtak prosím hlaste :)
>>> Pokud se ti upozornění nelíbí , tak neměj blbý komentáře typu "Fůůj bukvice , homouši , buzny" a další blbý připomínky !

DĚKUJIKdyž jsem se to ráno probudil , ležel jsem k němu otočenej zády. Převalil jsem se z jednoho boku na druhý a objal jsem ho . Když jsem ho pak začal hladit a hledat jeho 'mužské rysy' zjistil jsem , že mi podstrčil polštář . Vstal jsem a po bytě se rozlehlo moje trochu rozčilený "Kde seš ?!". "Jé - dobré ráno Naruto." řekl radostně a já v jeho hlase poznal , že se na konci věty usmál . Taky jsem poznal , že mluví z kuchyně - zamířil jsem tedy tam.

Stál u plotny a vařečkou se dloubal v pánvičce . Vykročil jsem rychlým krokem a přitiskl ho na zeď . Ruce jem mu držel nad hlavou . Můj pohled upíral do jeho nádherných modrozelených očí . On se však mému pohledu vyhl a zadíval se kamsi do prostoru a zcčervenal . Mé rty se k těm jeho začaly přibližovat blíž a blíž . Potom se naše jazyky opět setkali . Když jsem e konečně dokázal od jeho chuti odtrhnout , usmál se , věnoval mi nádherný pohled a polibek na tvář . "Spálí se ti snídaně" usmál se a s lehkostí mi vyklouzl z rukou . "Ono se ode mě očekává , že to budu jíst?" Zeptal jsem se a podíval se na to černý 'cosi' , čemu říkal "míchaná vajíčka" . "Dělal jsem je pro tebe . Myslel jsem , že bys mohl aspoň ochutnat ..." Přesvědčoval mě a zadíval se do země . "Tak mi kousek nalož na talíř ." Vypadal tak zaujatě , když něco vařil , že jsem mu nemohl říct "TOHLE JÍST NEBUDU!" . Na talíř mi vysypal pár uhlíků spálených míchaných vajíček a nalil mi čaj . "Není to tak hrozný ." ujistil jsem ho a zapil tu pachuť čajem . Jeho oči se se rozzářily a když jsem dojedl poslední kousek , naklonil se ke mě přez stůl a dal mi opět pusu na tvář . "Jsem rád , když jsi šťastný." usmál jsem se .

V práci to bylo stejný , jako každej jinej den . Papíry , papíry , důležitý papíry a zase papíry . Od chvíle , kdy mě zaměstnala Tsunade , je to pořád stejný . Už jsem se těšildomů . Hned vedle mě pracovala dívka jménem Hinata . Je to skvělá holka , když ji člověk pozná trochu blíž . Navíc jsem jí vděčnej za to , že mě zachránila před chlapíkem jménem Pein , kterej se rozhodl , že začne válku gangů v Listovým městě společně s jeho 6-ti sourozenci . Hinata je taky jedinej člověk , kterej ví o mé orientaci a o mém vstahu s 'ním' . "Ahoj Naruto-" usmála se na mě Hinata . "-omlouvám se , ale Tsunade mě posílá s dalšími papíry na zařazení." a položila mi na stůl štos asi pěti kilových dokumentů . "To nic , je to má práce . Díky" usmál jsem se na ni bezmocně .

Když jsem pak šel v noci domů přez Temnou třídu . kohosi jsem naslechl . "Pojď ... dělej vole , než ten písečňák uteče! ..." "P-Prosím , nechte mě ..." CO?! to byl 'jeho' hlas ! Rozběhl jsem se směrem k výkřikům . Najednou se z mlhy vynořili asi tři chlápci z gangu zvaném "ANBU" . "Nechte ho být !!" Vložil jsem se do hovoru a stoupl se před 'něj' , abych ho ochránil . "Ále , ále. Tak ty seš jeho ženuška ?" odsekl posměšně jeden z nich . "N-Naruto ..." rozzářil se Gaara ležící na zemi . "Naruto ? Ty seš Naruto ?? - Hele , nechtěli sme mu ublížit" spustil najednou další z nich "Pojďte chlapi - padáme odsud!" Zakřičel další a všichni se rozestoupili a utekli .

"Cos' tam dělal ? Mohli ti něco udělat !" Rozkřičel jsem se , když jsme společně s Gaarou došli domů . "Promiň , chtěl jsem ti jít naproti . Nemohl jsem vědět , že tam budou ANBU . Nechtěl jsem tě vystrašil , jen tě překvapit ." Omlouval se a svoje oči upřel na podlahu . "Zase by ti někdo něco udělal , jako ti z Akatsuki !" křičel jsem a oči se mi zalili slzami strachu . "Chiyo už tu není - kdo by tě zachránil ?? Kdybych nešel náhodou kolem , nikdo by si tě nevšiml !" Po tváři mi začaly proudem téct slzy . Sedl jsem si na podlahu a snažil se brek potlačit , ale nešlo to . "Prosím , neplač kvůli tomu ..." Uklidňoval mě "... nic se mi nestalo a to díky tobě. I kdybys nepřišel , dokázal bych se jim ubránit." Otíral mi slzy a objímal mě . Cítil jsem se dobře , protože už byl v bezpečí "Vystrašil jsi mě" řekl jsem a podíval se na něj . Jeho nádherný modrozelený oči tentoprát mému pohledu neuhly . Dlouho se na mě díval a nakonec mi věnoval dlouhý polibek .

Jak jsem seděl na zemi a on vedle mě , začal se přesouvat . Sedl si na mě rozkročmo . "Promiň ... promiň ..." šeptal mi do ucha a rukama mi vklouzl pod tričko a pak i do kalhot . Nemohl jsem to vydržet . Povalil jsem ho na zem a všechno mu oplatil . Zkončilo to tak , že jsme se pomilovali na podlaze u dveří do kuchyně . On zanedlouho usnul , bylo toho na něj dnes až , až . Odnesl jsem ho do ložnice a položil ho na postel . Pak jsem si lehl vedle něj a dal mu pusu na čelo - on se nepatrně pohnul a usmal se . Nakones jsem usnul taky .

Další den jsem se probudil dřív já . Podstrčil jsem mu obrovského plyšáka a on se k němu okamžitě přilepil . "N ... Naru ..." zamumlal ze spaní . Odešel jsem do kuchyně a začal vařit snídani . Chvíli na to přišel rozespalý Gaara , promnul si oči , zívl a radostně mě objal - "Dobré ráno" . "Dobré" usmál jsem se a podal jsem mu snídani . Měl ji snězenou dřív , než jsem stačil naložit sobě . "Bylo to dobré , děkuji" usmál se na mě polouspaný poklad mého života . "Víš , včera jsem ti neřekl úplně všechno-" spustil najednou "-Já jsem ti šel naproti , protože jsem ti chtěl něco říct." Zbystřil jsem , protože jeho úsměv se s těmito slovy rozplynul , jako pára nad hrncem. "Přišel mi dopis od Temari . Píše , že se musím vrátit domů do Písečného města." jeho hlas byl čím dál smutnější . "Píše , že mě zvolili Kazekagem." "C-Co? né ... né!" spustil jsem nevěřícně . Věděl jsem , že taková příležitost se naskytne jednomu člověku z miliónu . Gaara ji nechtěl odmítnout . Navíc - pozice Kazekageho byl jeho celoživotní sen tak , jako byl Hokage mým snem .

Jistě si teď říkáš , proč jsme teda byli tak smutní . ... Písečné a Listové město byli nejvědší rivalové . Každý z Písečného města nenáviděl každého z Listového města a naopak .Já a Gaara jsme byli jediní , kteří vyrůstali bez rodičů a navzájem si rozumíme , i když jsme zaždý z jiného města . Ovšem Temari a Kankuro byli a jsou jiného názoru . Nemůžou mě vystát a já nemůžu vystát je ! Nikdo z Písečných , ani nikdo z Listových , kdomě Hinaty neví , že já a on jsme spolu . A nikdo , ani Hinata neví , že Gaara - občan Písečného žije semnou tady v Listovým .

Vstal jsem od stolu , obešel ho , sedl si Gaarovi na klín a objal ho . "Naruto ..." prolomil konečně hrobové ticho "... mohl bys bydlet semnou v Písečným tak , jako já bydlím tady s tebou" usmál se na mě a vzal mě za ruku . "A co tví sourozenci a co práce Kazekageho ? Vždyť nebudeš mít žádný čas ..." zeptal jsem se . On neřekl nic . Položil ruce na moje tváře - zčervenal jsem . Díval se na mě svýma úžasnýma modrozelenýma očima a začal se přibližovat . Tentokrát jsem to byl já , komu se chvěly rty . Už byl blízko - skoro se dotýlak mých rtů . Cítil jsem jeho dotyk nosu na tom mém . Takhle mě napínal asi minutu . Nakonec jsem položil ruce na jeho záda a on mě konečně políbil .

"Kdy odjíždíš?" zeptal jsem se . "Až příjdeš z práce , asi už tu nebudu ..." odpověděl pochmurně a zadíval se do země. "Fajn ... dnes nejdu do práce." Když jsem řekl tuto větu , Gaara se rozjasnil , jako slunce na mé obloze . Svími rty se opět zabořil to těch mých . Potom mě vzal za ruku a odvlekl mě do ložnice , kde mi sundal tričko a objal mě. "Chci si zapamatovat taždou část tvýho těla..." řekl zastřeným hlasem a povalil mě na postel . Prohlížel si mě , hladil mě a jezdil prstem po znamení , vytetovaném okolo mého pupku . Celou tu dobu se mi nepřestal dívat do očí . Rozevřel jsem dlaň a prstem jsem opisoval znak lásky na jeho čele . Najednou se z ničehonic zvedl a zase si na mě rozkročmo sedl . Rozepl kalhoty mě i jemu samému , opatrně se do mě zabořil a začal se ve mě pohybovat .

Po několika minutách odpočinku se zvedl a začal si balit věci , Měl ustaraný pohled a tak jsem mu pomohl ."Děkuju za všechno ..." Promluvil konečně "Né - to já ti za všechno děkuji . Navíc jsi na sebe vzal obrovské riziko , že tě někdo z Listových najde a zabije tě ." Zarazil jsem ho . "Doprovodím tě aspoň na zastávku." "Ne - Naruto , to nemusíš , já ..." "Doprovodím tě ať chceš , nebo ne" trval jsem na svém a usmál se na něj .

Venku byla tu noc docela zima . Čekali jsme na zastávce , až přijede autobus , který míří do Písečného města . "Za minutu je tady ..." zesmutněj Gaara a přisunul se ke mě , aby mu bylo tepleji . Chvíli jsme se objímali a pak jsem zaslechnul morot. "Už je tady ..." Dal jsem mu poslední polibek a znažil se při tom zapamatovat si jeho chuť a vůni . "Buď opatrnej" "Budu" řekl a usmál se na mě ve chvíli , kdy autobus zabrzdil .

To bylo naposledy , co jsem ho viděl . Poříd si posíláme dopisy , ale vědšinou se naše dopisy k tomu druhému ani nedostanou , protože posťáci z Listového nenávidí ty z Písečného a naopak .

Teď žiju už asi sedm let sám a o pokladu mého života se dočítám už jem v novinách . Jednoho dne bych chtěl opět vidět jeho úchvatně modrozelené oči , opět bych se ho chtěl dotknout a přivonět si k němu . Jednoho dne ho snad opět potkám a uvaří mi na uhel spálená míchaná vajíčka . Jednoho dne se na mě snad zase usměje .

Do té doby budu čekat ...


Věnování :
Mé nejlepší kamarádce , milovnici anime , mangy , yaoi , Japonska , J-rocku , a všeho možnýho . 
Pro  Ya-chan-sama-hime-kami-chin :DDD  >>>  nechci jít na jinou školu , než ty TToTT 
PS : Taky tě mám ráda , ale stejně o půlnoci očekávej Enmu Ai :DD
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Haló?Je tu někdó? :33

Haii :33
Nééé :DD

Komentáře

1 Tina-san Tina-san | Web | 30. října 2011 v 16:39 | Reagovat

jo Pokémoni :D "Volím si tebe!" :D :D

2 Black~ Nikolaevich Hell ♥ Black~ Nikolaevich Hell ♥ | E-mail | Web | 30. října 2011 v 16:56 | Reagovat

Až na to že nemám ráda tématiku Naruta celkem se mi to i líbilo...
Sakra ten konec -.-"

Jinak já fotím jen když nikdo není kolem a převážně opuštěné hroby o které se už nikdo nestará... Převážně ty německé z dob 2. světové ^^
Takové ty polorozbořené, které mají svou vnitřní krásu

3 Mizuru Kia Mizuru Kia | Web | 30. října 2011 v 17:02 | Reagovat

ha..budu cist ve vlaku..:) Jom a do nemocnice jdu kvuli mym problemum s migrenama a hlavou..takze jen na vysetreni..:)

4 Tina-san Tina-san | Web | 30. října 2011 v 17:13 | Reagovat

mimochodem.... pěkné :)

5 ya-sama ya-sama | 30. října 2011 v 19:00 | Reagovat

ten článek (*¬*)ale jinak tě ya-sama zítra  přizabije \(*O*)/ bwahahahah

6 Yokoo-chan Yokoo-chan | Web | 30. října 2011 v 19:04 | Reagovat

[5]: kašli na mě ... zítra jdem po ulbře a jejích tkaničkách :DDD

7 Ilay^^ Ilay^^ | Web | 30. října 2011 v 19:35 | Reagovat

Awww to bylo nádherné :D tenhle pár mám opravdu ráda a tohle bylo skvělé rozhodně by si to zasloužilo pokračování :)

8 miss VeЯůů~ miss VeЯůů~ | Web | 30. října 2011 v 20:12 | Reagovat

To je nádherné :)

9 Mizuru Kia [ Tvé SB..<3 ] Mizuru Kia [ Tvé SB..<3 ] | Web | 31. října 2011 v 9:21 | Reagovat

sakrblee..vcera jsem si sebou nbook nebrala..takze se omlouvam, ale necetla sem to..a dnes jsem tu jen na skok pac mam silenou migrenu...Ale slibujem ze si to v patek prectu..:))
A hrozne moc dekuju za pochvaly, si snad ani nezaslouzim..:D..:))

10 Sayumi Haradane Sayumi Haradane | Web | 31. října 2011 v 12:39 | Reagovat

Yahaaa to si ma potešila :D :D :D

11 Mizuru Kia Mizuru Kia | Web | 31. října 2011 v 14:13 | Reagovat

konecne jsem to prrecetla..:)) Je to supr..z toho zacatku to bylo luxusnii...*prectavuje si chylarny* ..ale konec taky usel..
Ne, opravdu to bylo supr..kombinaci Naruta a Gary sem opravdu necekala..:D

12 Yokoo-chan Yokoo-chan | Web | 31. října 2011 v 14:24 | Reagovat

[2]:,[4]:,[7]:,[8]:,[10]:a[11]: >>> strašně moc vám všem děkuju :33

13 Kaida Kaida | Web | 31. října 2011 v 14:27 | Reagovat

Těším se na pokračování. Čte se to dobře ^^

14 Yokoo-chan Yokoo-chan | Web | 31. října 2011 v 14:30 | Reagovat

[13]: yahaha - pokračování k tomu asi dělat nebudu :DD - chtěla jsem to tak nechat , hlavně mě ani nenapadá , jak by to pokračování mělo vypadat :DDD

15 Yuki-chan Yuki-chan | Web | 31. října 2011 v 17:49 | Reagovat

Super :-D Yaoi je bezva! ;-)

16 Kamishiro Kamishiro | Web | 1. listopadu 2011 v 11:08 | Reagovat

blog bol pozastaveny a az teraz sa zas rozbieha
preto mi napis ak ece stale chces aby som vyplnila tvoju objednavku :)

17 Miyu-chan Miyu-chan | Web | 5. listopadu 2011 v 21:44 | Reagovat

Páni.. Vážně krásná povídka ^^

18 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 15:07 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama