Elfen Lied

22. července 2011 v 14:41 | Yokoo-chan |  ♥RECENZE♥
Takže - toto anime je jedno z prvních , které jsem viděla a celkem mě to překvapilo ... anime +15 echhi ( = znamená sex a perverznost , čteme eči ) + komedie , thriller a autoři rozhodně nešetřili fantasií a krví . Má 12 dílů obsahující příběh + speciál , který je spíše komediální a trochu echhi ( + trochu té krve tam je ) . Rozhodně bych ho nedoporučovala osobám se slabým žaludkem , protože chvilkama je to dost hnusný ( Jako například : parta kluků zkope štěňátko do krve > samozřejmě umře a ještě se tomu smějí < chvíli nato nalezenkyně pejska ( Lucy ) všechny ty kluky zabije způsobem > roztrhat , nakrájet a rozházet ... . Frustrující hudba , u které mi doteď běhá mráz po zádech , když ji slyším dodává na efektu a prostředí ve kterém se příběh odehrává . Aby jste to nepochopili špatně - celý příběh není tak strašný ... chvilkama jsou tam i dojemné , nebo humorné prvky , takže to není jen koupání se v krvi , nebo kopání do štěňátek .

Hlavný postava Lucy ztratí paměť , když utíká z "vězení" ve kterém na ní dělali pokusy . Když se konečně dostane ven , odstřelovač ji trefí do hlavy (neumírá , je zraněná , vůbec nic si nepamatuje a padá z útesu do moře ) .

Další postavy - Kouta a jeho sestřenice Yuka ji nachází na pobřeží města Kamakura a zjišťují , že neumí mluvit , nic si nepamatuje a je zraněná - místo mluvení pořád opakuje "NYU" - podle toho ji i pojmenují . Nyní máme "dvě v jednom" ( hodnou Nyu a zlou Lucy ) . odvedou ji ke Koutovi domů , opláchnou ji , dají ji šaty , ošetří ji , nakrmí ji a dají ji bezpečný domov . Bohužel se Kouta na Nyu rozzlobí a ona s brekem utíká prič ( na pobřeží ). Yuka se ji vydává hledat do města , Kouta se po chvíli rozhodne taky ji hledat . Cestou narazí na policii a ti se ho ptají , jestli neviděl tuto ženu ( vytáhnou fotku Lucy/Nyu ) a že je to naléhavé . Kouta samozřejmě odpoví záporně a utíká na pobřeží .

Výzkumné zařízení , z kterého Lucy utekla vysílá bojové jednotky na pobžeží , aby ji zadrželi a odvedli zpět . Brutálně zlý a extrémě dobře vycvičený Bando chce svůj úkol zadržet Lucy mít co nejlépe provedený a s kladným výsledkem ... ovšem to by nebylo ono , kdyby mu nepřidělili parťáka , kteý pořád mluví a otravuje . Bando jej z mlátí a vyhrožuje mu smrtí .

Zanedlouho narazí na Nyu ( hodnou ) a začne na ni křičet. V té chvíli přibíhá Kouta a Bando jej udeří do hlavy - Kouta ztrácí vědomí . Zanedlouho se mezi Bandem a Nyu rozpoutá boj . Bando odtáhne Nyu někam mimo Koutu a tam ji mlátí - Nyu se kvůli nátlaku a nebezpečí mění v Lucy ( vždy když proběhne změna osobnosti se ji změní oči - toho si určitě všimnete , pokud se na to budete koukat :DD ) - její dvou metrové neviditelné ruce ji slouží jako obrana a zároveň i jako zbraň ( díky nim se ze zařízení dostala ven ) . Po nějakých 5-ti minutách boje leží Bando na zemi a nad nim stojí Lucy - odtrhává mu ruce a vypichuje mu oči .

Menší video ukázka anime +
ona frustrující píseň >

Dál bych asi spoilerovat nechtěla , ale jestli máš zájem , tak zde je odkaz na Elfen Lied z tohoto blogu , bohužel omezené MegaVideem . Zde je odkaz na Anime Online , ale tam je za potřebí mít svůj ůčet . Není to nic těžkého jej založit ( nepožadují po tobě e-mail , nebo pravé jméno a příjmení , věk , pohlaví , atd .)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 genjutsu genjutsu | 3. října 2011 v 10:34 | Reagovat

dost echhi a brutální :/

2 genjutsu genjutsu | 3. října 2011 v 10:35 | Reagovat

jinak super anime :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama